Мешканець Бахмута добровільно здав правоохоронцям набої

18.02.2019


Декілька тижнів тому 35-річний чоловік натрапив на боєприпаси. Спочатку він залишив небезпечну знахідку в себе, а сьогодні повідомив про них у поліцію.

Сьогодні до оперативників Бахмута звернувся 35-річний чоловік, який повідомив, що має бажання добровільно здати боєприпаси. Під час перевірки було встановлено, що декілька тижнів тому, знайшов  майже 400 набоїв та закопав її в водостічній трубі поблизу одного з населених пунктів Бахмутського району. А коли зрозумів на що наражає себе та близьких одразу звернувся до правоохоронців.

Боєприпаси вилучено та направлено на експертизу.

Нагадуємо, згідно з ч.3 ст. 263 Кримінального кодексу України громадяни, які добровільно здали зброю, боєприпаси та вибухівку, звільняються від кримінальної відповідальності.

Закликаємо всіх жителів, які мають інформацію про незаконне зберігання зброї, повідомити про це до найближчого відділення поліції.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції