Майже 17 тисяч гривень втратив бахмутчанин після спілкування з шахраєм

18.02.2019


Шахраї заволоділи телефонною сім-карткою потерпілого і змогли зняти з його банківського рахунку майже 17  тисячу гривень. Правоохоронці встановлюють осіб зловмисників, які незаконно заволоділи чужими грошима.

До чергової частини Бахмутського відділу поліції звернувся 31-річний місцевий мешканець із заявою про те, що хтось зняв з його рахунку велику суму грошей, а саме 16600 гривень. Так, потерпілий надав оголошення про продаж товару в Інтернет - магазин. Дуже швидко з’явився потенційний покупець. Після розмови з яким раптово була заблокована телефонна сім-картка чоловіка. Бахмутчанин одразу перевірив свій банківський рахунок і виявив, що з нього зникли всі заощадження. Чоловік зв’язався із банком, де йому підтвердили, що з рахунку дійсно були зняті гроші. В поліції потерпілий зазначив, що сталося це саме тоді, коли його сім-карта не працювала.

Поліція радить для того, щоб вашу SIM-карту не заблокували і в подальшому її не відновили, можна пройти авторизацію у свого оператора або взагалі укласти контракт, щоб всі операції з вашим номером телефону могли робити лише ви зі своїм паспортом. І таким чином, відновити SIM-карту після втрати зможе лише власник після документальної ідентифікації.

Водночас не варто повідомляти конфіденційну інформацію (повний номер картки, ПІН-код, код безпеки CVV) та зміст SMS-повідомлень, зокрема з одноразовими паролями, стороннім людям і працівникам банків; проводити жодних маніпуляцій зі своїми рахунками за інструкціями сторонніх осіб по телефону; прив’язувати фінансовий номер до сторінок у соцмережах. А у випадку сумнівів щодо можливого шахрайства потрібно негайно блокувати картку.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції