У Бахмуті правоохоронці навчали школярів протидіяти булінгу

16.02.2019


Інспектор ювенальної превенції Бахмутського відділу поліції Віталій Микита зустрілись із учнями навчальних закладів міста. Офіцер поліції  роз`яснив неповнолітнім, як протидіяти фізичному та психологічному утискам з боку однокласників.

Профілактичний захід розпочався з того, що правоохоронець розповів учням ознаки булінгу.

«Булінг – це агресивна і вкрай неприємна свідома поведінка однієї дитини або групи дітей стосовно іншої дитини, що супроводжується регулярним фізичним і психологічним тиском та є гострою проблемою сучасності. Тому, якщо хтось з вас відчуває, що став жертвою булінгу, про це не слід замовчувати, краще звернутися до вчителя, батьків, шкільного психолога чи до нас – правоохоронців»,- зауважив Віталій Микита.

Також інспектор ювенальної превенції додав, що в цьому році  Президент України підписав закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)». І за це тепер передбачена відповідальність та покарання у вигляді штрафу або громадських робіт. Якщо правопорушення вчинено особою віком від 14 до 16 років, штраф накладатиметься на батьків.

Офіцер поліції на прикладах переконував учнів, що агресивна поведінка, вживання наркотиків чи алкоголю, приниження чи цькування інших однокласників чи менших за віком школярів – не дасть позитивний результат у майбутньому і не є методом для самоствердження.

Школярі дуже уважно слухали й було видно, що дана тема викликала в дітей особливий інтерес.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції