Правоохоронці Бахмута ліквідували наркопритон в житловому масиві міста

14.02.2019


Наркозаклад організував 35-річний місцевий житель. Місцем збору наркозалежних виявилася його квартира, в якій поліцейські вилучили заборонені речовини та посуд для їх приготування.

В результаті санкціонованого обшуку правоохоронці вилучили достатню кількість речових доказів, що підтверджують причетність чоловіка до незаконної діяльності: інгредієнти, розчинник, шприци з залишками наркотику та посуд для його приготування.

В момент прибуття правоохоронців у квартирі знаходилися 3 нарколюбителя, які тільки-но вжили чергову дозу.

Раніше судимий господар наркопритону розповів, що надавав квартиру малознайомим з корисливих мотивів. Клієнти приносили усі інгредієнти, а сам чоловік знався на виготовленні наркотику. У якості платні залишав собі частку виготовленої речовини для особистого вживання.

Всі речові докази відправлені на експертизу.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 317 «Організація або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів». Організатору притону, який раніше вже був судимий, загрожує покарання у вигляді позбавлення волі терміном до п'яти років.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції