58 нетверезих водіїв виявлено поліцейськими Бахмута з початку року

13.02.2019


З початку року  на території Бахмута та Бахмутського району району правоохоронцями було складено 58 протоколів за статтею 130 КУпАП «Керування транспортними засобами особами, які перебувають в стані алкогольного, наркотичного або іншого сп'яніння».

Для нетверезих водіїв законом передбачені досить «жорсткі» заходи покарання: штраф 10 200 гривень та позбавлення прав керування на рік (при повторному порушенні - відповідно, 20 400 гривень та два роки). Однак, багато громадян виявляють безтурботність, наражаючи на небезпеку не тільки себе та своїх пасажирів, а й інших учасників руху та пішоходів. Нерідко правоохоронці одночасно реєструють одразу кілька порушень - водіння у нетверезому вигляді, порушення ПДР, управління транспортом без документів.

Поліція нагадує, щоб уникнути трагедії, у межах населених пунктів водії повинні дотримуватися швидкісних обмежень, пропускати перетинаючи дорогу пішоходів (навіть, якщо це відбувається поза позначених переходів), використовувати ближнє світло фар, особливо в туманну та дощову погоду, а також ні в якому разі не сідати за кермо «напідпитку».

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції