Поліцейські Бахмута розробили план профілактичних заходів з попередження рецедивної злочинності

11.02.2019


Під час зустрічі з працівниками Бахмутського міськрайонного відділу філії Державної установи Центр пробації було узгоджено план спільних профілактичних заходів на 2019 рок, до якого увійшли всі рівні профілактики правопорушень з попередження рецидивної злочинності .

Під час наради були обговорені питання з впровадження Робочих заходів щодо вдосконалення роботи з попередження рецидивної злочинності на 2019 рік у місті Бахмут та території Бахмутського району. Акцент був зроблений на встановленні місця знаходження осіб, засуджених до покарань, не пов’язаних із позбавленням волі, які знаходяться у розшуку, та здійсненні спільних перевірок за місцем їх можливого мешкання, попередження вчинення суб’єктами пробації нових кримінальних правопорушень. Даним суб’єктам буде приділятися найбільша увага працівників як пробації так і поліції, заплановані спільні профілактичні заходи щодо цієї категорії осіб.

За результатами спільної наради були угоджені Робочі заходи.

 

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції