В Костянтинівському районі батьківські збори пройшли спільно із правоохоронцями

11.02.2019


В Іллінівській опорній школі   відбулись батьківські збори, на які були запрошені й місцеві поліцейські. Протидія булінгу та попередження конфліктів між батьками та дітьми – головні питання які були розглянуті під час зустрічі.

Правоохоронці проводять правові уроки не тільки із школярами, а й зустрічаються із батьками. Так, на батьківські збори у Іллінівській опорній школі був запрошений інспектор ювенальної превенції поліції Костянтинівки  Олена Дужак. Під час зустрічі правоохоронець розповіла про розповсюджене останнім часом явище - шкільний булінг. Правоохоронець закликала батьків та педколектив не замовчувати випадки жорстокості серед неповнолітніх та повідомляти про них та будь-які інші правопорушення до поліції.

Співробітник поліції також нагадала батькам про їхні права та обов’язки і що на кожного з них покладається однакова відповідальність за виховання, навчання і розвиток дитини. Батьки, які ухиляються від виконання своїх обов’язків, або неналежно їх виконують, вдаються до насильства та жорстокого поводження в сім’ї, будуть притягнені до відповідальності як адміністративної так і кримінальної.

Наостанок інспектор ювенальної превенції закликала батьків приділяти дітям якомога більше уваги, цікавитися їх дозвіллям, друзями та оточенням, а також звертати увагу на настрій своїх дітей та будувати з ними довірливі стосунки. А до педагогічного колективу звернулася з проханням завжди бути уважними та придивлятись до змін у поведінці учня, розпитувати про відносини в сім'ї, частіше спілкуватись з батьками. А про будь-які підозри краще відразу повідомити до поліції. 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції