Поліція прифронтового Торецька розпочала превентивну операцію, пов'язану з відвідуванням помешкань громадян

11.02.2019


Дільничні офіцери поліції проводитимуть роботу із встановлення розшукуваних осіб, профілактики та розкриття правопорушень, допомагатимуть особам похилого віку та слідкувати за дотримання прав неповнолітніх.

З 4 лютого на території Донецької області розпочалась превентивна операція поліції, спрямована на посилення взаємодії та партнерських стосунків з місцевим населенням.
Основна робота буде проходити у вигляді поквартирних/подворових обходів на території обслуговування. Дільничні офіцери поліції проводимуть профілактичні бесіди з громадянами, працювати з підобліковими особами, виявляти сімейних дебоширів, надавати різноманітну допомогу людям похилого віку та неповнолітнім. Звичайно ж, при цьому до відповідальності будуть притягуватись порушники адміністративного та кримінального законодавства.
Кожен з відвідуваних зможе отримати контакти (візитну картку) свого дільничного та всі необхідні консультації, що відносяться до компетенції поліції.
Поспілкуватись з дільничними офіцерами можна буде й за місцем їх чергування. Зазначені заходи триватимуть до 28 лютого.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції