Поліцейські Костянтинівки затримали бойовика, який ховався чотири роки

08.02.2019


В 2014 році чоловік два місяці служив на блокпості терористів. Після звільнення міста переховувався спочатку в РФ, а потім повернувся до Костянтинівки. Повернувшись був дуже обережним та нічим не видавав свого минулого.

До незаконного збройного формування новобранець вступив під впливом інформаційної пропаганди. На посаді чергового блокпосту 33-річний житель Костянтинівки незаконно здійснював огляд транспорту і громадян.

Через два місяці чоловік розчарувався в службі та з початком звільнення міста українськими військами залишив лави бойовиків та виїхав у РФ. Але зрозумівши, що там він нікому не потрібен, екс-бойовик повернувся до рідного міста.

Однак, незважаючи на те, що минуло більше чотирьох років, поліцейські зібрали достатньо інформації щодо його причетності до терористичного угрупування.

Відносно бойовика відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 260 «Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань» Кримінального кодексу України.

Йому загрожує до 8 років позбавлення волі. Уникнути кримінальної відповідальності чоловік міг би, добровільно здавшись до поліції.

Згідно з ч.6. ст. 260 Кримінального звільняється від кримінальної відповідальності особа, яка перебувала в складі збройних формувань, якщо вона добровільно вийшла з такого формування і повідомила про його існування в органи державної влади або органи місцевого самоврядування.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції