Поліцейські Торецька розкрили крадіжку з храму

08.02.2019


Нещодавно до поліції Торецька надійшло повідомлення від настоятеля про крадіжку церковного інвентарю з культової споруди. На місце злочину виїхала слідчо-оперативна група. Працівники поліції опитали всіх можливих свідків події та одночасно почали проводити комплекс слідчо-оперативні заходів, спрямованих на встановлення підозрюваного. 


Одночасно, на авто та залізничних вокзалах посилили контроль. Через деякий час, дільничними на автовокзалі було затримано раніше судимого за майнові злочини 49-річного мешканця с. Залізне з речовими доказами. Виявилося, що чоловік, перебуваючи у храмі, викрав церковний інвентар, який планував перепродати, але його планам завадили правоохоронці. 
Здобуте злочинним шляхом вилучено у якості речових доказів, а відносно правопорушника відкрито кримінальне провадження за попередньою кваліфікацією ч. 1 ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 3 років.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції