Ярослав Меженний звітував перед місцевою громадою Бахмута

30.01.2019


Звіт про роботу відділу поліції та виконання програми «Правопорядок» за 2018-2019 рік відбувся на сесії міської ради. За результатами доповіді очільника поліції, депутатським корпусом було прийнято рішення про продовження тісної співпраці громади з поліцейськими та подальшого фінансування ініціатив поліції.  

Спочатку т.в.о. начальника відділу довів загально-кримінальну ситуацію по Бахмуту. Так, наприклад в минулому році працівниками поліції було розкрито 7 умисних вбивств, розкрито всі злочини з спричинення тяжких тілесних ушкоджень, їх було скоєно в минулому році – 12, також одне зі смертельними наслідками, по яким були встановлені підозрювані, також розкрито 24 грабежі скоєних на території обслуговування та три розбійні напади.

Щодо адміністративної відповідальності то в минулому році на правопорушників поліцейськими Бахмута було складено 3880 адміністративних протоколи.   

Ярослав Меженний акцентував увагу на роботу поліції у святкові дні. Правоохоронці Бахмута несли службу в посиленому режимі. Для цього було збільшено кількість патрулів, як піших так і авто, введено додаткові наряди груп швидкого реагування, а так само проходило посилення і на блокпостах, з метою контролю за особами які в'їжджають і виїжджають з міста. Як результат – оперативна обстановка перебувала під повним контролем поліції.

Здійснено ряд спеціальних операцій, в ході яких виявлено 24 факти незаконного зберігання вогнепальної зброї, боєприпасів і вибухових речовин. Приведені результати роботи вказують на зниження стану злочинності по окремими напрямкам у 2018 році в порівнянні з 2017 роком. Крім цього, завдяки проведеними заходами, вдалося не тільки знизити кількість кримінальних правопорушень, але й покращити результати з розкриття зареєстрованих злочинів. Насамперед це стосується грабежів, крадіжок, заволодіння транспортними засобами, шахрайств тощо.

Окремими питаннями, які надходили від депутатського корпусу було відзначено встановлення у м. Бахмут камер відеоспостереження, які розташовані на автошляхах та допомагають в розкритті злочинних посягань на автомототранспорт, розкритті грабежів та розбоїв.

За результатами доповіді очільника поліції, депутатським корпусом було прийнято рішення про продовження тісної співпраці громади з поліцейськими та подальшого фінансування ініціатив поліції.  

Після докладу Ярослав Меженний отримав від міського голови сертифікати на оргтехніку, та подякував представникам місцевої влади за тісну  співпрацю.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції