Спільними зусиллями ліквідували затор на трасі Бахмут - Лисичанськ

26.01.2019


Ввечері 25 січня, на межі Луганської та Донецької областей поблизу села Спірне Бахмутського району через негоду утворився затор із транспортних засобів. Військовослужбовці зі складу Об'єднаних сил, представники поліції спільно з працівниками ДСНС України, та службою автомобільних доріг надали допомогу водіям, які потрапили в перипетії погодних умов та ліквідували затор.

Доки близько тридцяти автомобілів чекали, щоб техніка розчистила дорогу, група реагування патрульної поліції забезпечувала безпеку та надавала допомогу водіям. Деякі водії не могли без допомоги виїхати зі снігових заметів, в інших – розрядився акумулятор, саме тоді на допомогу приходили працівники поліції. Операція визволення з снігового полону тривала майже до ранку.

Для відновлення руху, крім пожежної техніки, на допомогу приєдналась військова техніка та техніка служби автомобільних доріг. Зі снігових заметів спільними зусиллями вивільнено майже 40 автомобілів, у яких перебувало більше 100 людей. Правоохоронці звертаються до громадян з проханням бути вкрай обережними під час перебування на вулиці.

Дотримуйтесь елементарних правил безпечної поведінки, зокрема під час керування автомобілем. При ожеледиці на дорожньому покритті збільшується гальмівний шлях, саме тому необхідно вибирати безпечний швидкісний режим, враховувати інтенсивність руху, а також особливості і стан транспортного засобу.

Просимо Вас відповідально ставитись до власного життя та життя своїх рідних і в разі небезпеки телефонувати на лінію «102». 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції