У Світлодарську через опіки на тілі матір малюка притягнуто до відповідальності

25.01.2019


Загалом із 4 проінспектованих сімей, які потребують контролю з боку поліції та влади, половина дорослих понесе адміністративну відповідальність через байдужість до власних дітей.

Комісія, до складу якої входить інспектор ювенальної превенції Бахмутського відділу поліції Лейла Шахвердієва, перевірила 4 родини, які перебувають на обліку, як сім’ї, що опинились в складних життєвих обставинах та мешкають в прифронтових населених пунктах.

В родинах загалом виховуються діти переважно дошкільного віку. Члени комісії спочатку оглянули помешкання та обстежили житлово-побутові умови проживання родин. Загалом в будинках, де проводилися рейди,було холодно, не прибрано та дуже брудно. Діти перебували в жахливому стані, без одягу та навіть не купані. А в родині, де виховуються троє малюків, чотирирічний хлопчик мав суттєві опіки шкіри на сідниці, однак горе-мати навіть не стала його доправляти до лікарні, в надії, що рани загояться самі по собі.

За результатами рейду було прийнято рішення про вилучення дітей та доправлення їх до місцевої лікарні на реабілітацію, а відносно матерів було складено адміністративні протоколи за недбале ставлення до своїх батьківських обов’язків відповідно до ст.184 «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей» Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Такі профілактичні заходи триватимуть і надалі.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції