«Ваша картка заблокована: зловмисники незаконно заволоділи грошима бахмутчанина

16.01.2019


У мешканця Бахмута  з рахунку зникло 15 тисяч гривень після того, як Інтернет -покупець отримав особисті данні та номер карти для сплати за товар. За вказаним фактом відкрито кримінальне провадження.

Бахмутчанин  постраждав від зловмисників, намагаючись продати товар через Інтернет -сайт. Так, молодий чоловік виставив своє оголошення про продаж товару і майже одразу знайшовся «покупець». В телефонній розмові він попросив у продавця номер банківської карти, його мобільний телефон, особисті дані та два телефони близьких, на випадок якщо продавець не вишле товар . Потерпілий зізнався в поліції, що сподівався, що вся ця інформація необхідна «покупцю» для розрахунку, тому відповів на всі його запитання. «Через кілька хвилин моя телефонна сім-карта виявилась заблокованою. Відновивши її, я отримав кілька повідомлень з банку про те, що з рахунку були зняті гроші. Хтось без мого відома зняв 15 тисяч гривен»,- розповів постраждалий.

За даними фактами відкриті кримінальні провадження за ст. 190 «Шахрайство» та ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України.

Правоохоронці нагадують: не повідомляйте особисту інформацію незнайомцям, особливо якщо це стосується операцій з грошовими розрахунками.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції