В Костянтинівці виявлено схрон боєприпасів

14.01.2019


Дві тротилові шашки, гранату та пластичну вибухову речовину виявили правоохоронці на території місцевого цвинтаря. Смертельну схованку було знешкоджено співробітниками ДСНС.

В рамках спецоперації з припинення нелегального обігу зброї, боєприпасів та вибухових речовин поліцейські отримали інформацію про те, що на території кладовища в Костянтинівці зберігається вибухівка.

Під час проведення першочергових дій на вказаному місці правоохоронці виявили та вилучили схрон вибухових предметів, а саме : дві тротилові шашки вагою 200  та 400 грамів, гранату Ф-1, із запалом, запалювальна трубка ЗТП-50, сигнальну ракету, пластичну вибухову речовину ПВВ-51 загальною вагою понад 4 кілограма, набої калібру 7,62 мм та підривники.

На місце були викликані сапери ДСНС, які смертоносну знахідку, здатну спричинити тяжкі наслідки для мирних мешканців.

Вкотре нагадуємо громадянам, що у разі добровільної здачі зброї, боєприпасів та вибухівки згідно з ч.3 ст.263 Кримінального кодексу України гарантується звільнення від кримінальної відповідальності.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції