Безпеку мешканців Донеччини забезпечують збільшені наряди правоохоронців

11.01.2019


Вулиці, громадські місця та автодороги – під контролем поліцейських. На охорону публічного порядку задіяно близько 1000 співробітників поліції та військовослужбовців Нацгвардії України.

Під час щоп’ятнічного інструктажу особовий склад всіх територіальних підрозділів поліції заслухав основні вимоги та завдання несення служби. Головними залишаються – виявлення та вилучення з незаконного обігу зброї, боєприпасів та наркоречовин, протидія вуличній злочинності, викриття осіб, які знаходяться у розшуку.

У зв’язку з суттєвим погіршенням погодних умов на вулицях регіону продовжують нести службу максимальна кількість груп реагування патрульної поліції. Поліцейські готові надати допомогу водіям, які не впоралися з керуванням та потрапили у снігові замети.

На території населених пунктів розташовані спеціально обладнані місця обігріву громадян.

Вже зараз на вулиці прифронтового регіону вийшли близько 1000 правоохоронців, які дбатимуть про безпеку кожного.

Закликаємо мешканців та гостей регіону з розумінням поставитися до впроваджених заходів, вони направлені тільки на збереження Вашого життя та здоров’я!

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції