Різдвяні свята на Донеччині пройшли без порушень публічного порядку

08.01.2019


Більше 1000 поліцейських та військовослужбовців Нацгвардіїї України забезпечували охорону публічного порядку впродовж святкових вихідних. Правоохоронці чергували в 3 зміни, особливу увагу приділяли культовим спорудам.

На вулицях населених пунктів були задіяні максимальні сили поліції. Піші патрулі несли службу у громадських місцях та на території храмів, сили автопатрулів були сконцентровані на автошляхи,було збільшено кількість нарядів на стратегічних об’єктах.

Охорону публічного порядку забезпечували 322 наряди поліції, допомогу надавали військовослужбовці Нацгвардії України та представники громадських формувань.

Перед початком богослужінь всі храми прифронтового регіону були перевірені на відсутність вибухонебезпечних предметів. Аби забезпечити цілодобовий правопорядок, поліцейські чергували в 3 зміни.

До колл-центру «102» в середньому щодня надходило близько 900 повідомлень, жодного виклику втрачено не було.

Впродовж 6 та 7 січня в масових заходах взяли участь майже 50 тисяч мешканців та гостей області.

Співробітники поліції Донеччини забезпечили публічний порядок впродовж всіх вихідних.

Слід відзначити, що на Різдвяні свята були ускладнені погодні умови у більшій частині регіону. Тому, групи реагування поліції не лише стежили над дотриманням Правил дорожнього руху усіма його учасниками, а й надавали допомогу водіям, які стали заручниками негоди.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції