Поліцейські Бахмута влаштували дивовижну екскурсію для дітей з прифронтового Світлодарська до Соледару

03.01.2019


Напередодні новорічних канікул начальник Головного управління Нацполіції в Донецькій області спільно з виконуючим обов’язки начальника Бахмутського відділу поліції обговорили з директорами прифронтових шкіл організацію відпочинку для школярів. Сьогодні правоохоронці Бахмута не тільки забезпечили супровід та безпеку дітей під час поїздки, а і влаштували 75 школярам екскурсію до Соледару.

Напередодні дня Святого Миколая начальник Головного управління Нацполіції в Донецькій області обговорив з директорами організацію відпочинку для школярів на період зимових канікул.

Микола Семенишин відзначив, що поліція забезпечуватиме супровід та безпеку дітей під час поїздок та екскурсій.

Вже сьогодні 75 дітей з прифронтового Світлодарська під супровід друзів - правоохоронців вирушили на екскурсію до соляних шахт. Перебування у соляних шахтах - це не просто поїздка, а екологічна екскурсія. Вона має оздоровчий і культурно-просвітницький характер. Від екскурсовода підлітки дізналися про умови видобутку кам’яної солі, яку люди вживають щодня у харчовому раціоні.

Школярам, яким минулого року у шкільне подвір’я впав снаряд цікаво було походити на глибині майже 300 метрів підземними лабіринтами, які мають у різні сторони таку довжину понад 3 тисячі метрів. Особливий захват у відвідувачів неодмінно викликає висока підземна печера, яка має в висоту 28 метрів, де розміщено соляне футбольне поле, де кожен бажаючий може пограти у м’яч або просто походити босоніж, укріплюючи своє здоров’я, або переглянути фільм у кінотеатрі, який розташований біля соляного кафе.

Особливу зацікавленість екскурсантів викликали великі кола на стінах, які надають фантастичності соляним печерам. Під час екскурсії діти дізналися, що ці кола є слідом від комбайну, який дробить сіль, видобуваючи її в лабіринтах шахт.

Освітлення - приглушене, дивовижна акустика, всюди соляні фігурки та скульптури, тиша. Виникає враження, що знаходишся в дивовижній казці, в яку і занурилися на кілька годин діти з прифронтового населеного пункту і які не з чуток знають, що таке війна.

З піднесеним настроєм відбулася екскурсія соляними лабіринтами. Вражені, втомлені, але щасливі, школярі, у супроводі поліцейських, повернулися додому.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції