Водії дякують правоохоронцям за надання вчасної допомоги

27.12.2018


Сьогодні близько 3-ї години ранку на лінію «102» надійшов телефонний дзвінок від водія, який висловив вдячність працівникам поліції Бахмута. Потрапивши в сніговий полон на трасі Київ- Харків -Довжанський, водій вантажівки отримав допомогу від співробітників поліції у складі групи реагування патрульної поліції міста.

Лише за останні 12 годин правоохоронці більше п’яти разів рятували водіїв, що застрягли у снігових заметах на автошляхах Бахмутського району.

Так, вночі від негоди постраждав водій вантажівки, який рухався по трасі «Київ- Харків- Довжанський» разом з водієм ще однієї вантажної автівки. Чоловік зателефонував в поліцію  та швидко отримав допомогу від правоохоронців. Звільнившись зі снігового полону, водій подякував правоохоронцям, звернувшись на лінію «102».

Негода триває, і поліція вкотре звертається до водіїв з проханням дотримуватись вимог Правил дорожнього руху, безпечної швидкості та дистанції, а також, по можливості, не виїжджати без потреби на власному транспорті.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції