Більше 70 тисяч гривень втратили троє бахмутчан через афери з банківськими картками, влаштовані зловмисниками

24.12.2018


Дві потерпілих повідомили свої особисті дані невідомим, які ніби то «допомагали» розблоковувати їх банківські картки. Ще один постраждай хотів продати автомобільні диски і залишився без своїх заощаджень.

«Вашу картку заблоковано. Для її розблокування передзвоніть на номер…» - саме із таким текстом надійшли смс-повідомлення бахмутчанки. Побоюючись, що в подальшому не зможуть користуватися банківськими картками, обидві потерпілі передзвонили на вказані номери телефонів і, діючи чітко за вказівками «менеджера банку», повідомили свою особисту інформацію. Майже одразу після цього в однієї з жінок з банківського рахунку були зняті 32 тисячі, а в іншої – 19500 гривні. Обидві постраждалі з відповідними заявами звернулись до поліції.

А чоловік через Інтернет - мережу хотів продати автомобільні диски. Доволі швидко знайшовся покупець. Невідомий зателефонував і попросив,щоб власник надав свої дані банківської картки, через який він перерахує гроші, що і зробив потерпілий. Невдовзі продавець з великим подивом виявив, що з його картки знято майже 25000 гривень.

Поліція вкотре застерігає громадян бути обачними та проводити розрахунки безпосередньо при живому спілкуванні з продавцем-покупцем, щоб не стати жертвою пройдисвітів. Також нагадуємо та застерігаємо утриматися від банківських Інтернет-операцій, якщо ви не надто знаєтеся на цьому. Ну і, звісно, варто пам'ятати, що ніякі коди, паролі, дівочі прізвища родичів чи клички домашніх улюбленців (які є секретним питанням до банківських рахунків) не варто називати нікому. Це є закритою інформацією і навіть співробітник банку не має права її запитати.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції