Інтернет-продавець ошукав мешканця Бахмута більше ніж на 8 тисяч гривень

22.12.2018


Замовивши на сайті необхідний товар та відправивши за неї передплату, чоловік навіть не уявляв, що потрапив до шахрайської пастки. Наразі правоохоронці встановлюють особу зловмисника, який під приводом продажу товару, заволодів грошима потерпілого.

До чергової частини Бахмутського  відділу поліції звернувся місцевий мешканець із заявою про те, що його ошукали. З’ясувалось, що потерпілий став черговою жертвою Інтернет -шахрая. Так, чоловік знайшов на сайті оголошення, в якому продавець пропанував необхідний йому товар за дуже сприятливою ціною. «Мені підійшла вартість, тому я зв’язався із продавцем і ми домовились: я перераховую йому на картку 8500 гривен, а після цього він відправляє товар. Минуло вже кілька днів, як я виконав усну домовленість, однак невідомий не виходить на зв'язок»,- розповів правоохоронцям ошуканий покупець.

За даним фактом поліцейські відкрили кримінальне провадження за ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає для зловмисника покарання у вигляді до 3-х років обмеження волі.

Поліція вкотре закликає громадян бути пильними при покупах в інтернеті та не переводити кошти незнайомим особам; розплачуватись за свої замовлення лише після того, як воно опиниться у вас на руках. У випадку підозри на спробу скоєння шахрайства, одразу телефонувати до чергової частини поліції.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції