Поліцейські Донеччини обговорили безпеку дітей прифронтових населених пунктів під час шкільних канікул

19.12.2018


18 грудня керівник обласної поліції разом з керівниками  територіальних підрозділів півночі регіону відвідав 5 прифронтових шкіл в місті Світлодарську, селищах Луганському, Новолуганському, Миронівському. Тут навчаються понад тисяча дітей.

Рік тому Новолуганське та Світлодарськ потрапили під обстріли бойовиків. Один зі снарядів впав на території світлодарської школи, де в той час йшли уроки, але, на щастя, ніхто не постраждав.

Сьогодні діти готувалися до дня Святого Миколая, у новолуганській школі відбувся святковий ярмарок. Смаколики від школярів спробували і поліцейські. А у Миронівському оглянули алею, яку діти разом з  правоохоронцями висадили на честь Дня захисника України.

Начальник Головного правління Нацполіції в Донецькій області обговорив з директорами організацію відпочинку для школярів на період зимових канікул.

Микола Семенишин відзначив, що поліція забезпечуватиме супровід та безпеку дітей під час поїздок та екскурсій.

Також поліцейські поспілкувалися з учнями та передали подарунки з нагоди свята.

Нагадаємо, уздовж лінії розмежування на Донеччині знаходиться 113 закладів освіти, де навчається понад 15 тисяч дітей. Кожна школа перебуває під увагою поліцейських.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції