Поліцейські Бахмута викрили бойовика, який блокував українську військову частину

17.12.2018


В 2014 році мешканець Бахмутського району в складі незаконного збройного формування ніс службу на блокпості та перешкоджав діяльності військової частини.

Співробітники карного розшуку затримали 49-річного чоловіка за підозрою у причетності до діяльності терористів.

Встановлено, що він здійснював незаконну фільтрацію на блокпості, розташованому поблизу Бахмута. Також підозрюваний брав участь у блокуванні військової частини, чим сприяв російській агресії та окупації Донеччини.

Після звільнення міста бойовик приховував своє кримінальне минуле. Найманець був впевнений, що про його діяльність, окрім «побратимів», нікому не відомо, адже під час окупації у місті був «комендантський час» і барикади бойовиків на околицях майже ніхто не перетинав.

Поліцейські зібрали неспростовні докази відносно участі чоловіка в НЗФ. За фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 260 «Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань» Кримінального кодексу України.

Санкція статті – від 3 до 8 років позбавлення волі. Триває слідство.

Зазначимо, що якби затриманий самостійно звернувся в поліцію і здався добровільно, то після певної процедури перевірки на причетність до тяжких злочинів, отримав би шанс на звільнення від кримінальної відповідальності відповідно до ч. 6 ст. 260 Кримінального кодексу України.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції