ПОЛІЦЕЙСЬКІ ДОНЕЧЧИНИ ЗАТРИМАЛИ БОЙОВИКА-ДЕПУТАТА

11.05.2016


Правоохоронці продовжують оперативні заходи з виявлення та затримання осіб, причетних до незаконних збройних формувань. Так, при сумісній роботі з військовослужбовцями ЗСУ поліцейські Донеччини провели операцію із затримання зловмисника у “сірій зоні”.

Під час слідчо-оперативних дій поліцейські дізналися, що 61-річний мешканець с. Новолуганське Бахмутського району, будучи депутатом селищної ради, “охороняв громадський порядок” під час референдуму 11 травня 2014 року. Та на цьому чоловік не зупинився. Вже у червні того ж року він разом із іншими мешканцями селища заснував блокпост на в'їзді до м. Дебальцеве. Тут він здійснював “бойове чергування”, озброївшись карабіном СКС.

Після наступу української армії, він “заліг на дно”, втікши на окуповану територію. А коли с. Новолуганське стало так званою “сірою зоною”, повернувся додому. Та поки він поневірявся, намагаючись влаштуватися на неконтрольованій території Донеччини, правоохоронці збирали всі необхідні докази, які підтверджували його незаконну діяльність. “Сіра зона” також не врятувала чоловіка. Тут його й затримали правоохоронці.

Чоловікові оголошено про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 260 “Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань" Кримінального кодексу України. Нині він перебуває під вартою.

Тільки з початку цього року поліцією Донеччини за участь у НЗФ оголошено про підозру 161 особі, вже затримано 110.

 

Відділ комунікації ГУНП

в Донецькій області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції