Поліцейські Бахмута провели лекцію із питань протидії та попередження насильства в родині

06.12.2018


У рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» працівники сектору превенції поліції Бахмута провели профілактичну лекцію у загальноосвітній школі № 5.

Заходи спрямовані на проведення  інформаційно-просвітницької роботи серед учнів навчальних закладів. Основною метою акції є підвищення обізнаності серед підлітків проблематики  насильства в сім’ї та методів подолання цього негативного явища.

Особливу увагу поліцейські приділяють питанню домашнього насилля, що найчастіше стосується дітей та жінок.

Керівник сектору превенції поліції Бахмута Кемран Арзіманов розповів школярам 7 класів, що насильницькі дії, фізичного чи психологічного характеру порушують права і свободи людини, і у будь-якому випадку наносять їй моральну та психічну шкоду.

Майор поліції наголосив, що за жодних умов не треба замовчувати факти жорстокого поводження з людиною, адже нехтування проблемою тільки ускладнить ситуацію та може призвести до непоправних наслідків.

Школярі долучалися до бесіди, уважно слухали правоохоронця.

Кемран Арзіманов наголосив, якщо діти  стали свідками чи жертвами насилля, необхідно обов’язково зателефонувати за номером «102».

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції