Костянтинівські слідчі навчалися згуртованості в колективі

06.12.2018


5 грудня психологом Бахмутського відділу поліції  організовано та проведено тренінгове заняття  на згуртованість колективу з працівниками слідчого відділення Костянтинівки на тему «Одного разу в поліції… ».

З метою досягнення максимального ефекту, психолог створила в групі атмосферу, сприятливу для самопізнання, а також завдяки розподілу учасників на групи: Соколи та United Team,  сприяла залученню до роботи усіх учасників тренінгу.

В процесі заняття вирішувалися завдання: формування сприятливого психологічного клімату, доброзичливої атмосфери; знаходження схожих рис учасників групи для покращення взаємовідносин у колективі, розвиток вміння працювати в команді, згуртування групи, усвідомлення кожним учасником своєї ролі у групі.

В ігровій формі учасники тренінгу  розбирали «тривожну валізу», збиралися за командою «збір», демонстрували дизайнерські здібності. Такі ігри надзвичайно важливі, адже від того, наскільки згуртована група, залежить якість виконання завдань та рівень досягнення поставлених цілей даного тренінгу зокрема та діяльності всього колективу загалом.

Завдяки підтримці керівництва поліції Костянтинівки учасники тренінгу отримали масу позитивних емоцій та навчилися більше розуміти один одного.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції