В Сіверську адміністрація кафе «Минутка» підтримав соціальний рух «Тонка синя лінія»

06.12.2018


Керівництво кафе «Минутка» підтримує правоохоронців та на знак підтримки розмістило у своєму закладі табличку соціального руху.

Щодня співробітники поліції ризикують своїм життям заради безпеки громадян. Сотні викликів на день і всі справи важливі. Нерідко поліцейським не вистачає часу навіть пообідати. Але, вони в лічені хвилини готові відреагувати на повідомлення громадян та надати необхідну допомогу.

З кожним днем все більше громадян, організацій, закладів прагнуть підтримати поліцейських у непростій професії, долучаюсь до соціального руху «Тонка синя лінія». Тонка синя лінія на чорному фоні представляє собою правоохоронну діяльність і використовується для вираження солідарності з поліцією та символізує довіру й підтримку поліцейським. Так, соціальна акція з кожним днем розширює свою географію в населених пунктах Донеччини. В закладах, які долучаються до проекту, з’являться розпізнавальні знаки.

Чергову табличку «Тонка синя лінія»  заступник начальника Бахмутського відділу  поліції Ігор Кулагін тазом з очільником сектору превенції поліції Бахмута  Кемраном Арзімановим вручили директору розважального закладу «Минутка». Правоохоронці подякували за довіру, та зауважили, що дуже приємно знати, що підприємці міста та небайдужі громадяни готові подати руку допомоги правоохоронцям.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції