Керівництво Бахмутського відділу поліції звітувало перед місцевою громадою

05.12.2018


З метою звітування про результати роботи  т.в.о. начальника сектору превенції Бахмутського відділу поліції майор поліції Кемран Арзіманов  прийняв участь у засіданні громадської ради Бахмута.

Правоохоронець розповів присутнім про стан криміногенної обстановки  в громадських місцях на території обслуговування, рівень розкриття злочинів, профілактичні відпрацювання, які сприяють зменшенню скоєння вуличних злочинів, про роботу сектору ювенальної превенції, яка проводить профілактичну роботу з неповнолітніми та працює з дорослими, які не займаються вихованням своїх дітей.

За минулий період 2018 ріку в громадських місцях було скоєно 2 розбійних напади на 8 грабежів, що значно нижче ніж у порівнянні з минулим роком.

Групи реагування патрульної поліції, які  створені в Бахмуті також дають позитивний результат. Головне завдання підрозділів – це оперативне реагування на повідомлення від громадян. Даний підрозділ є універсальним - співробітники ГРПП забезпечують публічну безпеку на вулицях, безпеку дорожнього руху та проводять профілактичні заходи.

У майже 9000 випадків громадяни притягнуті до адміністративної відповідальності. З них більше 6 тисяч – за порушення безпеки на дорогах. Зокрема правоохоронці зупинили 406 водіїв, які керували транспортом у стані алкогольного та наркотичного сп’яніння.

Кемран Арзіманов наголосив , що крім ГРПП на вулицях міста працюють як піші, так і автопатрулі, що в цілому вже призвело до поліпшення криміногенної обстановки і дозволило знизити загальну статистику скоєних злочинів в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

При використанні матеріалу гіперпосилання на bahmut-police.dn.ua обов`язкове

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції