Правоохоронці Бахмута прийняли участь у координаційній нараді з питань цивільної безпеки

04.12.2018


Сьогодні в малій залі Бахмутської райдержадміністрації відбулася координаційна нарада з керівництвом держадміністрації і силових структур Бахмута та Бахмутського району.

На нараді обговорили особливості взаємодії військового командування, органів державної влади і місцевого самоврядування щодо запровадження та здійснення на території Бахмутського району заходів і повноважень в рамках особливого правового режиму.

Проведення наради дозволило посилити координацію між військовими, правоохоронцями  і цивільними органами влади.

На зустрічі було обговорено план взаємодії у разі ускладнення обстановки в рамках особливого правового режиму. Розглянуте питання про взяття під охорону об’єктів інфраструктури та життєдіяльності району.

«На сьогоднішній день поліція Бахмута працює у звичному для громадян форматі. Мета посиленого режиму – покращити взаємодію всіх правоохоронних органів для стримування та відсічі російської агресії, а також якісніше надавати поліцейські послуги, щоб кожна людина відчувала себе у безпеці», - зауважив виконуючий обов’язки начальника сектору превенції Бахмутського відділу поліції Кемран Арзіманов.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

При використанні матеріалу гіперпосилання на bahmut-police.dn.ua обов`язкове

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції