В Торецьку «порятунок доньки від тюрми» коштував чоловіку 20 тисяч гривень

07.11.2018


Шахраї продовжують вправно використовувати свої схеми і тим самим збагачуватись за рахунок людської безпорадності. На цей раз в шахрайську пастку «Ваша донька в поліції» потрапив 58-річний чоловік, який перш ніж зв’язатися із родичкою, виконав вказівки псевдо слідчого. Наразі правоохоронці встановлюють особу зловмисника.

До чергової частини Торецького відділення поліції звернувся місцевий житель і повідомив, що його ошукали невідомі. Потерпілому подзвонив чоловік, назвався співробітником поліції, та розповів, що його донька потрапила у ДТП. В ході бесіди співрозмовник запропонував «вирішити питання». Для цього потрібно було терміново перевести на вказаний рахунок гроші.

Розгублений батько відповів, що в нього є тільки 20 тисяч і незнайомець погодився на цю суму. Тоді чоловік попрямував до терміналу і перевів йому гроші.

Лише коли минуло декілька годин, потерпілий зателефонував своїй дочці, яка сказала, що в неї все нормально і в ніяке ДТП вона не потрапляла, як і в поліцію.

Оговтавшись від шоку, мешканець Торецька прийшов до правоохоронців і попросив про допомогу.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає для зловмисників покарання у вигляді позбавлення волі строком до 3-х років.

Поліція знову нагадує про необхідність бути пильними. Якщо вам телефонують незнайомі і повідомляють про те, що з рідними стався подібний до описаного інцидент, не піддавайтесь на провокації шахраїв! Не треба перераховувати гроші на номер абонента, на телефонну картку або віддавати їх незнайомій особі – все це різновиди вдало побудованої злочинної схеми.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції