У прифронтовому Торецьку поліцейські ліквідували наркопритон

07.11.2018


Своє помешкання раніше засуджена торетчанка  надавала наркозалежним товаришам для спільного вживання та виготовлення опію. Оперативники  Торецького відділення поліції вилучили використані шприци, залишки наркоречовини та розчинник.

Співробітники поліції отримали оперативну інформацію, що в одному з будинків прифронтового населеного пункту регулярно збираються наркозалежні.

Поліцейські навідалися за вказаною адресою, аби перевірити дані. На той момент в помешканні, окрім 35-річної хазяйки, знаходилося ще двоє її «клієнтів». Всі присутні тільки-но вжили чергову дозу.

Поліцейські вилучили медичні шприци з залишками наркотичної речовини, розчинник та  посуд для виготовлення наркотику.

За частку дози наркозалежна жінка здавала в «оренду» свою кухню, де разом з клієнтами виготовляла наркотик, інгредієнти якого приносили гості.

Наразі розпочато досудове розслідування.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.317 Кримінального кодексу України (Організація або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів). Санкція статті передбачає від 3 до 5 років позбавлення волі.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції