В Костянтинівському відділенні поліції пройшов день відкритих дверей

07.11.2018


В рамках проекту взаємодії поліції та громадськості "#ВідкритіСерцяПоліції", днями була проведена екскурсія до Костянтинівського відділення поліції.

Під час таких екскурсій найбільш захоплюючим для підлітків є заняття зі збірки-розбірки пістолета ПМ та автомата під керуванням та наглядом поліцейського інструктора Тренінгового центру Олександра Савенко. 

Інструктор розповів підліткам, що при поводженні зі зброєю поліцейські дотримуються Інструкції про заходи особистої безпеки. Навіть з незарядженою зброєю треба поводитися, як із зарядженою - таке правило дисциплінує правоохоронців та вимагає міцних знань тактико-технічних характеристик зброї. Старшокласники із завзяттям тренувалися у збірці-розбірці зброї  та на згадку про екскурсію фотографувалися із спеціальними засобами : кайданки, бронежилети, шоломи. Інструктор відповів на питання підлітків, показавши навички правильного поводження зі спецзасобами та зброєю.

Хлопці та дівчата дізналися про діяльність проекту: "#ВідкритіСерцяПоліції", отримали інформаційні буклети та більш детально були ознайомлені про роботу громадського формування з охорони публічного порядку.

На дворі відділення поліції інспектор-кінолог познайомив дітей з чотирилапим поліцейським який показав свої здібності в допомозі правоохоронцям.

"Сьогоднішня екскурсія допомогла нам зрозуміти, що служба в поліції - це цікава професія з суровими буднями, що поліцейські постійно, в будні і свята, працюють заради безпеки людей. А коли ми почули розповіді про подвиги та сміливі та рішучі вчинки поліцейських під час виконання службових завдань по захисту людей та прав людей, то ми сформували в собі почуття особливої поваги до поліцейських, які захищають нас, громадян, від злочинців",- кажуть учні.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції