Торецькі правоохоронці вдосконалюють форми роботи з дітьми

06.11.2018


Правоохоронці з представниками ССД разом із фахівцями міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели зустріч, під час якої обговорили подальшу роботу з профілактики нехтування батьківськими обов’язками та вчинення правопорушень відносно дітей.

Ця проблема є актуальною, тому що насильство, відсутність батьківської турботи, нехтування основними потребами дитини у безпечному середовищі мають велике біологічне та психосоціальне значення, тому що створюють у сім’ї несприятливу атмосферу, яка зберігається протягом тривалого часу, перешкоджає нормальному розвитку дитини та сприяє формуванню психічних та соматичних розладів у майбутньому. Синдром жорстокого поводження з дітьми викликає різні форми стресу, які приводять до порушень процесів адаптації, що особливо важливо протягом перших років життя.

З метою своєчасного виявлення сімей, що опинились в складних життєвих обставинах, службою у справах дітей разом з інспекторами ювенальної превенції та фахівцями міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді вирішили активізувати профілактичні рейди, особливо з приходом холодів та проводити бесіди про необхідність ведення здорового способу життя, належного виконання батьківських обов’язків. Правоохоронці роблять усе можливе, аби діти росли в нормальних умовах та здійснюють постійні заходи щодо попередження можливих трагічних наслідків.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

При використанні матеріалу гіперпосилання на bahmut-police.dn.ua обов`язкове

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції