В Часів Ярі пройшов рейд поліції по проблемним сім’ям (ФОТО)

17.10.2018


Під час рейду за недостатнє виконання обов'язків по вихованню дітей правоохоронцями притягнуто до адміністративної відповідальності батьків п’ятьох родин СЖО.

Співробітників  поліції та представників служби у справах дітей Часівярської міської ради, в п’ятьох з семи  сім’ях були виявлені нестерпні умови для проживання дітей. Матері отримали не тільки адміністративні протоколи від перевіряючих, а й попередження про тимчасове вилучення неповнолітніх з сімей.

Під час візиту правоохоронці обстежили санітарні умови 7 родин де мешкає 19 дітей віком від 1 року до 16 років, дізнались про спосіб життя їх батьків та провели з ними профілактичні бесіди.

Головною причиною бездоглядності дітей та поганих житлових умов, залишається вживання батьками алкогольних напоїв, безробіття та небажання піклуватися за своїми дітьми. Так, в одній з під облікових родин мати сама виховує чотирьох маленьких дітей віком від одного року до дев’яти. Під час візити діти перебували вдома самі, а їх  мати поїхала до сусіднього міста Костянтинівка. Під час телефонної розмови з правоохоронцями жінка вказала, що нічого особливого в своїй поведінці не бачить. Самі діти були замурзані, навколо купи брудних невипраних речей, постіль на ліжках в жахливому стані, сміття та немитий посуд на кухні. Серед продуктів харчування поліцейські побачили лише макаронні вироби. Дочекавшись приїзду 39-річної жінки правоохоронці  склали на неї адміністративний протокол та попередили про наслідки такої поведінки. Багатодітна матір пообіцяла виправитись і навести лад в оселі.

В інших родинах ситуація схожа: бруд, пляшки від спиртних напоїв, діти брудні та голодні. Правоохоронці дали батькам час на виправлення ситуації та наведення порядку у житлі. В результаті на батьків були складені протоколи за ст. 184 КУпАП "Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків по вихованню дітей".

Але дві родини приємно здивували правоохоронців. В оселі порядок, обід та свіжий ужин чекав на дітей. Матері охайні, як і самі діти.  

- Ми тримаємо на контролі всі родини, які опинились в складних життєвих обставинах, одразу реагуємо на звернення від небайдужих громадян і перевіряємо стан справ в таких сім’ях. Під час перевірок ми бачимо, що багато хто з дорослих прислухаються до наших зауважень і дотримуються обіцянок – покращують умови проживання дітей, слідкують за порядком в своїх оселях, більше уваги приділяють вихованню своїх дітей. Так, є і такі батьки, які байдуже ставляться до своїх обов’язків, але ми працюватимемо із ними, тому що неможна залишати дітей без уваги і піклування,- каже інспектор ювенальної превенції Бахмутського відділу поліції Віталій Микита.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції