У Сіверську з’явився перший безпечний будинок

11.10.2018


Мешканці 70 квартир центральної частини м. Сіверськ (Сіверська територіальна громада) відтепер під постійним наглядом «розумних камер».

Керівництво поліції Донеччини розпочало впровадження нової програми безпеки - "Безпечний будинок". Цей проект входить до єдиної стратегії розвитку системи МВС та має об'єднувати зусилля правоохоронців, місцевої влади, комітетів самоорганізації населення та об'єднань співвласників багатоквартирних будинків задля безпеки громадян.

Сьогодні безпечний будинок був презентований у Сіверській об’єднаній територіальній громаді. Перш ніж втілити ідею його відкриття в життя, співробітники поліції спільно із місцевими мешканцями, владою, представниками комунальної служби обстежили багатоповерхівку на предмет її технічної укріпленості. Під час обстеження зверталась увага на освітленість прибудинкової території та під’їздів, можливості вільного доступу сторонніх осіб до залишеного на сходинкових майданчиках майна, надійність блокування вільного доступу сторонніх осіб до горищ та технічних приміщень, наявність домофонів на дверях під'їздів. Після цього співробітники поліції проінформували місцевість про проблемні місця в будинку і дали рекомендації щодо шляхів, методів і засобів їх усунення. На підставі аналізу був складений акт обстеження технічної укріпленості будинку.

Згодом керівництвом міста було прийняте рішення підтримати ініціативу щодо втілення  проекту «Безпечний будинок» та за рахунок спонсорської допомоги. На будинку по вулиці Молодіжна, 7 були встановлені три камери відео спостереження та ліхтарі освітлення.

Так, тепер мешканці безпечної п’ятиповерхівки цілодобово знаходяться під наглядом і правоохоронці мають можливість постійно моніторити ситуацію на ділянці охоплення. Крім того біля вказаного будинку, який знаходиться в центрі міста, розташовується міський ринок. Тож не тільки мешканці, але і підприємці з теперішнього часу будуть відчувати себе більш захищеними.

«Завдяки встановленим камерам ми можемо спостерігати за ситуацією у дворі, на ринку та  швидко виявляти порушників порядку, встановлювати їхні особи й розшукувати їх. Сподіваюся, що і інші будинки стануть такими ж безпечними, а кількість правопорушень значно зменшиться», - зазначив  керівник сектору превенції Бахмутського відділу поліції  ГУНП Донецької області Ігор Кулагін.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції