В Бахмуті у продуктовій посилці для ув’язненого виявлено наркотик

11.10.2018


Медичний шприц з речовиною чорного кольору був захований у продуктовій посилці.

Способи переправити наркотики до спец установи стають щораз більш вигадливі. Найчастіше їх намагаються надіслати чи передати в посилках та бандеролях.

Так, до чергової частини Бахмутського відділу поліції надійшло повідомлення від співробітників установи виконання покарань про те, що в кімнаті для передач в продовольчій посилці у виявлено шприц з наркотичною речовиною чорного кольору, який був схований в поліетиленовий пакет.

На виклик негайно прибула слідчо-оперативна група.

Посилка надійшла на ім’я 43-річного ув’язненого. За словами чоловіка, він не знає, яким чином наркотик опинився в передачі для нього.

Наразі речовий доказ вилучено та відправлено на експертизу. Особу відправника та деталі події з’ясують слідчі.

Відкрито кримінальне провадження з попередньою кваліфікацією ст.309 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту» Кримінального кодексу України.

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

При використанні матеріалу гіперпосилання на bahmut-police.dn.ua обов`язкове

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції