10 жовтня – Всесвітній день психічного здоров’я

10.10.2018


10 жовтня відзначається Всесвітній день психічного здоров’я заснований Всесвітньою федерацією психічного здоров’я у 1992 році. Головна ідея даного свята є скорочення поширеності депресивних розладів серед населення в усьому світі.
На сьогоднішній день визначити критерії норми психічного здоровя людини досить важко і часто таким критерієм виступають: традиції та  норми моралі.
Психічне здоровя це- адекватне сприйняття реальності, нормальна діяльність вищих психічних функцій, адекватне сприйняття навколишнього світу. Основою психічного здоровя є стан душевного комфорту, який адекватно регулює поведінку людини. 
Ось кілька порад для збереження психічного здоров’я:
1.Жити треба,як кажуть психологи, «тут і тепер». У щастя немає завтрашнього дня, немає у нього і вчорашнього… у нього є тільки сьогодення- і то не день, а мить.
2.Не наслідуйте інших- залишайтесь собою!
3.Намагайтеся мислити позитивно!
4.Посміхайтеся!
5.Стежте за своїм станом і періодично влаштовуйте собі дні відпочинку.
6.Думайте про речі, якии ви насолоджуєтеся під час відпустки, та введіть їх у своє повсякденне життя.
5.Життя варте того, щоб прожити , а не витрачати на: негативні думки, помсту, поганий настрій, дієти та інші дрібниці не варті уваги.
6.І пам’ятайте! Як казав Ейнштейн: «Я народжений, і це все, що необхідно, щоб бути щасливим!

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

При використанні матеріалу гіперпосилання на bahmut-police.dn.ua обов`язкове

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції