Телефонний шахрай ошукав мешканця Соледару майже на 3000 гривен

10.10.2018


Шахрай представившись працівником банку виманив у чоловіка пін-код картки, з якої поцупив гроші у сумі 2700 гривень.

До Бахмутського відділу поліції  звернувся 61-річний мешканець Соледару, про те, що невідомий чоловік представишсь менеджером по рахунках одного із банків під приводом перезапуску системи виманив у нього пін-код картки, з якої зняв 2700 тисяч гривень. Чоловік вирішив перевірити картку, на якій виявив відсутність коштів.
Слідчим Бахмутського відділу поліції порушено кримінальне провадження за ст.190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України.

Правоохоронці в черговий раз застерігають громадян: будьте пильні, ніхто, крім вас, не повинен знати таємний пін-код банківської картки, навіть робітники банку. Не вказуйте реквізити доступу до ваших банківських сторінок в Інтернеті. Не довіряйте незнайомим людям, перевіряйте інформацію, котру отримуєте від них. І якщо ви, незважаючи на всі застереження, все ж таки стали жертвою шахраїв - негайно звертайтеся до поліції.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

При використанні матеріалу гіперпосилання на bahmut-police.dn.ua обов`язкове

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції