Від дії до практики: в Бахмуті лігівці впроваджують медіацію в освітній процес

05.10.2018


У Бахмутському навчально- виховному комплексі № 11 відбувся 4-денний тренінг за освітньою програмою «Базові навички медіатора/медіаторки служби порозуміння закладу освіти ». У тренінгу взяли участь ліговці, які входять в число 10 учнів та учениць 8-х та 9-х класів. Тренерами групи були заступник директора з виховної роботи, медіатор Олена Подопригора та практичний психолог, медіатор Єлизавета Киричок.

Основною метою тренінгу є підготовка медіаторів– координаторів служб порозуміння з числа учнів для впровадження медіації за принципом рівний-рівному в закладах освіти.

Під час тренінгу учасники дізнались про базові знання з конфліктології та медіації в закладах освіти. Учні опрацювали поняття «насильство», «булінг», «мир», «миробудування». Отримали поради, як протистояти булінгу в дитячому середовищі. Діти ознайомились із цінностями та принципами медіації як інструменту вирішення конфліктів, що базується на врахуванні інтересів сторін. Познайомили з «відновними практиками», навичками ведення процедури медіації та техніки «Коло».

Учасники створили та організували роботу Шкільної служби порозуміння та ознайомились з практиками впровадження шкільної медіації в закладах освіти України.

Бахмутський навчальний заклад має можливість впроваджувати медіацію в освітній процес завдяки роботі двох сертифікованих медіаторок та Шкільної служби порозуміння з числа учнів  медіаторів  навчально- виховного комплексу.

Сподіваємось, що за допомогою Шкільної Служби Порозуміння учні будуть вирішувати конфлікти мирним шляхом.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції