Поліцейські вилучили боєприпаси у місцевого мешканця в п’ятиповерховому будинку

05.05.2016


Минулого дня, правоохоронці отримали оперативну інформацію про те, що у чоловіка в одній з квартир п’ятиповерхового будинку про собі мається предмет зовні схожий на гранату.

За  вказаною адресою негайно виїхала слідчо- оперативна група.

На момент прибуття правоохоронців в квартирі знаходились три людини: власник та двоє його гостей. В самому приміщенні слідчо – оперативна група  нічого забороненого не виявила, однак у одного з гостей правоохоронці вилучили корпус гранати Ф-1 та запал до неї.

В ході бесіди з людьми у погонах останній повідомив, що ще один корпус від гранати Ф- 1 та запал до неї від сховав в під’їзді цього ж дому. Негаючи часу правоохоронці встановили небезпечну схованку та вилучили ще один боєкомплект. І як зазвичай поліцейські не почули нічого виразного  про походження та приналежність заборонений предметів.

Наразі заборонені предмети вилучені та направлені на експертизу, а у відношенні чоловіка відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України.

Санкція цієї статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до 7 років.

Бахмутський ВВП ГУНП в Донецькій області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції