Поліцейські Торецька затримали наркозалежного крадія, який «полював» на комунальну власність

12.09.2018


Впродовж невеликого проміжку часу зловмисник здійснив дві крадіжки металевих лавиць з міської площі. Крадій затриман. У нього вилучено близько 500 грам коноплі.

Прийнятими оперативно-розшуковими заходами поліцейські вийшли на «слід» зухвалого крадія. Виявилося, що 23 – річний чоловік раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності за скоєння крадіжок.

Предмет посягання вилучено за місцем його мешкання, та поліцейські під час огляду його будинку  знайшли значну кількість конопель, які він зберігав для власного вживання.

За вказаним фактом відкрито кримінальні провадження за ст. 185 «Крадіжка, вчинена повторно» та ст. 309 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту» Кримінального кодексу України. Досудове розслідування триває.

Торецьке відділення поліції  Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

При використанні матеріалу гіперпосилання на bahmut-police.dn.ua обов`язкове

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції