Мешканка Часів Яру не повірила аферистам, які вимагали гроші за «порятунок сина від тюрми"

31.08.2018


Телефонний шахрай під виглядом «сина» зажадав від жінки значну суму грошей за свій порятунок, проте вона відразу розпізнала шахрая та зателефонувала до поліції.

Телефонні шахраї продовжують дурити людей, але, на щастя, не всі їм вірять.

Вчора 50 - річній мешканці Часів Яру зателефонував на мобільний телефон невідомий. Чоловік сказав, що затриманий за скоєння злочину. А якщо вона хоче його врятувати від тюрми, то нехай терміново перерахує гроші. Із засобів масової інформації жінка чула про витівки шахраїв і відмовившись платити повідомила про шахрайство на 102.

Шановні громадяни! Не реагуйте на подібні дзвінки від сторонніх осіб. Не довіряйте інформації, отриманій від незнайомців по мобільному телефону. Звертайте увагу на номер, з якого вам телефонують.

Поліція Бахмута  вкотре радить у подібних випадках телефонувати на 102. А також негайно зв'язатися зі своїми рідними та поцікавитись про їх місце знаходження.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції