Поліцейські Бахмута проводять обстеження шкіл напередодні 1 Вересня

30.08.2018


Поліція проводить перевірку навчальних заходів Донецької області, аби для кожної дитини навчальний рік розпочався у безпеці.

Окрема увага – навчальним закладам на лінії розмежування. Аби діти приступили до навчання без загрози для життя, навчальні заклади були кілька разів ретельно обстежені із залученням кінологів вибухотехніків та співробітників ДСНС.

Правоохоронці оглянули територію на відсутність вибухових предметів, перевірили готовність до евакуації та поцікавилися проблемами шкіл. Фахівці ДСНС в свою чергу особливу увагу звернули на дотримання належних норм пожежної безпеки, а саме: укомплектованість навчальних закладів пожежними щитами, справність кран-комплектів, стан утримання евакуаційних виходів, вчасне проведення технічного огляду вогнегасників тощо.

Одночасно у рамках підготовки до шкільного року поліцейські Донеччини розгорнули інформаційну кампанію, аби навіть найменші школярі знали, що робити у разі небезпеки.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції