Розшуковці Костянтинівки ліквідували плантацію двометрових конопель та пункт з їх переробки

21.08.2018


Більше 250 кущів конопель та кілограм готової марихуани вилучили співробітники карного розшуку у жителя Костянтинівського району в рамках операції «Мак». Нарковмісні рослини перевищували зріст людини.

В ході спецзаходів, покликаних знищити наркосировину на стадії дозрівання та блокувати потрапляння наркотику на ринок збуту, поліцейські перевірили інформацію про те, що власник приватного будинку в с. Кондратіївка перетворив присадибну ділянку на наркоплантацію.

Під час обшуку правоохоронці нарахували 253 куща конопель 2 м заввишки. Всі кущі були ретельно доглянуті, підв’язані, аби під власною вагою «врожай» не зіпсувався.

У господарчій будівлі 50-річний чоловік обладнав місце для їх переробки та подальшого вживання. Поліцейські виявили майже 1 кг готової речовини.

Наразі з речовими доказами працюють експерти. Відносно підозрюваного проводиться досудове розслідування за ч. 1 ст. 309 Кримінального кодексу України «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту».

Крім того, вирішується питання про відкриття кримінального провадження за ч. 2 ст.310 «Незаконний посів снодійного маку або конопель» Кримінального кодексу України. Остаточна правова кваліфікація буде визначена після проведення експертизи.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції