Мешканець Соледару повірив в добрий намір «співробітника банку», через що втратив більше 5 тисяч гривень

17.08.2018


65-річний чоловік під час телефонної розмови із «представником банківської установи» повідомив реквізити своєї банківської картки і вже через хвилину отримав смс про зняття всього грошового залишку. Поліцейські встановлюють особу шахрая.

До чергової частини Бахмутського відділу поліції надійшла заява від  мешканця Соледару про те, що його ошукали невідомі. З’ясувалось, що потерпілому зателефонував незнайомець і сказав, що його картку заблоковано і щоб її розблокувати, потрібно перевірити банківські реквізити рахунку. Для цього жінка повинна назвати цифри, які прийшуть їй на телефон в СМС. Потерпілий так і зробив та майже тієї ж миті йому надійшло смс-повідомлення, що з його рахунку знято 5 тисячі 500 гривень. Ошуканий чоловік намагався передзвонити «співробітнику банку», щоб з’ясувати чому так сталося, але його телефон не відповідав. Тоді вже потерпілий звернулась в поліцію.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання до 3-років обмеження волі.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції