Лігівці Костянтинівки дбають про безпеку дітей

10.08.2018


Лігівці Костянтинівки продовжують проводити профілактичні заходи на попередження трагічних подій серед дітей міста. Так, впродовж декількох днів юнаки всілякими способами невтомно розповсюджували  пам’ятки на стендах біля багатоповерхових будинків та серед батьків, якій зустрічали на вулицях міст.

Костянтинівська команда "Ліги майбутніх поліцейських" продовжує невтомно проводити інформаційну діяльність в місті Костянтинівка та в районі по нагадуванню громадянам, що відкрите вікно в багатоповерхівках може становити небезпеку для малечі. Щоб малюк не випав з відкритого вікна, необхідно перш за все відтягнути усі предмети меблів від вікон та прибрати меблі з балконів, щоб дитина не залізла на підвіконня чи перила. "Не залишайте дітей без нагляду",- такі нескладні рекомендації зазначено в пам’ятках для батьків. Ці листівки учасниця костянтинівської команди "Ліги" Тетяна Недяк разом з поліцією розповсюдила учора по дитячих садках, лікарнях та на стендах біля багатоповерхівок.  

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

При використанні матеріалу гіперпосилання на bahmut-police.dn.ua обов`язкове

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції