Поліцейські Бахмута виявили небезпечну схованку

10.08.2018


Прогулянка по лісопосадці привела 17-річного хлопця з с. Андріївка Бахмутського району до знахідки у, майже, 100 патронів. Юнак проігнорував необхідність повідомити дорослих про надзвичайну подію та заховав боєприпаси у власному будинку.

Поліція регулярно та ретельно здійснює профілактичні бесіди в навчальних закладах. Тож, обізнаність підлітків щодо правил поводження при виявленні підозрілих предметів не ставиться під сумнів. Але роль грає природна цікавість дітей, що часто бере верх над правильним вчинком. Прикро усвідомлювати, що такого роду проступки можуть коштувати школярам здоров’я, а іноді й життя.

До оперативників Бахмута надійшла інформація про можливе зберігання небезпечних предметів одним із мешканців села. З метою перевірити повідомлення та, у разі підтвердження, попередити трагедію, правоохоронці без зволікань вирушили за вказаною адресою.

Як виявилося, 17–річний хлопець знайшов боєприпаси в лісопосадці поблизу села. Неповнолітній шукач пригод зберіг собі патрони загальною кількістю 96 одиниць. На щастя, внаслідок цікавості та необачного поводження героя з небезпечними предметами ніхто не постраждав.

Дана подія отримала попередню правову кваліфікацію за ч. 1 ст. 263 «Незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами або вибуховими речовинами» Кримінального кодексу України.

Поліцейські ж не втомлюються робити акцент на пильність та свідомість громадян, в тому числі неповнолітніх: «Бережіть себе та оточуючих, не забувайте повідомляти про надзвичайні ситуації».

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції