Під час патрулювання у бахмутчанина поліцейські вилучили наркотики

09.08.2018


Під час складання адміністративного протоколу відносно 56 - річного мешканця Бахмута, поліцією було виявлено нещодавно зірвану наркотичну речовину. Чоловік зізнався, що зберігав «травичку» для власної потреби.

При патрулюванні території Бахмутського району увагу співробітників поліції у складі мобільного блокпосту привернув чоловік, який розпивав спиртне у забороненому місці і не реагував на зауваження. Правоохоронці склали протокол про адміністративне правопорушення за ст. 178 КУпАП (розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях) відносно чоловіка.

В ході особистого огляду в поліетиленовому пакеті було виявлено та вилучено наркотичну речовину. Чоловік пояснив, що зберігав дану речовину для особистого вживання. Речовий доказ вилучено та буде спрямовано на дослідження.

За вказаним фактом відкрито кримінальне провадження за  ч. 1 ст. 309 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту» Кримінального кодексу України. За вчинення такого правопорушення, законом передбачено до 3 років позбавлення волі.

Бахмутський відділ поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

При використанні матеріалу гіперпосилання на bahmut-police.dn.ua обов`язкове

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції