За зверненням костянтинівської команди "Ліги майбутніх поліцейських" до Міської влади Костянтинівки – нанесено розмітку "ЗЕБРА" біля школи № 15

09.08.2018


Учбовий заклад розташований в м. Костянтинівка біля небезпечного перехрестя на крутому спуску. Тут завжди жвавий транспортний рух!

Ще в травні, по письмовому зверненню до костянтинівської Міської влади вже було нанесено розмітку по всьому проспекту Ломоносова в м. Костянтинівка. Але біля школи № 15, на жаль, тоді не було нанесено розмітку.

Наприкінці навчального року, лігівці побували в школі № 15 з профілактичними заходами. Пообіцявши посприяти, встановленню розмітки юнаки стали діяти, та звернулись письмово до місцевої влади.

Своє звернення про розмітку біля школи № 15 вони мотивували тим, що діти, які проживають неподалік цієї школи, не тільки впродовж навчального року, але й влітку під час канікул дуже часто /по декілька разів на день/ перетинають дорогу до школи, щоб дістатись до футбольного поля, а також до магазинів та до ринку, які розташовані прямо за учбовим закладом.

І як результат розмітка "Зебра" вже яскравіє на дорожньому полотні коло школи № 15.  

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

При використанні матеріалу гіперпосилання на bahmut-police.dn.ua обов`язкове

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції