З початку операції «Мігрант» у Бахмуті накладено штраф більше ніж на 5 тисяч гривень

09.08.2018


Операція під умовною назвою «Мігрант» стартувала на території Бахмутського регіону два тижні тому. Працівники поліції спільно зі співробітниками Управління Державної міграційної служби проводять заходи з виявлення іноземців та осіб без громадянства, які нелегально перебувають на території обслуговування.

Працівники поліції спільно з співробітниками Державної міграційної служби проводять цільові запобіжні заходи щодо виявлення порушень правил перебування іноземців та осіб без громадянства на тер биторії регіону. З початку операції на території обслуговування перевіряються ринки, гуртожитки, заклади обслуговування (кафе, бари, нічні заклади), а також приватні адреса проживання іноземних громадян.

Також під час проведення операції було виявлено 4 порушника законодавства про правовий статус іноземців та осіб без громадянства. Відносно них складено відповідні адміністративні протоколи (ст.ст. 203-206 КУАП) та накладені штрафи у розмірі понад 5 тисяч гривень.

Операція «Мігрант» триває. Порушники міграційного законодавства будуть притягнуті до відповідальності, та можуть бути видворенні за межі держави.

 

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета

ЗМІ про нас

При використанні матеріалу гіперпосилання на bahmut-police.dn.ua обов`язкове

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua