З початку операції «Мігрант» у Бахмуті накладено штраф більше ніж на 5 тисяч гривень

09.08.2018


Операція під умовною назвою «Мігрант» стартувала на території Бахмутського регіону два тижні тому. Працівники поліції спільно зі співробітниками Управління Державної міграційної служби проводять заходи з виявлення іноземців та осіб без громадянства, які нелегально перебувають на території обслуговування.

Працівники поліції спільно з співробітниками Державної міграційної служби проводять цільові запобіжні заходи щодо виявлення порушень правил перебування іноземців та осіб без громадянства на тер биторії регіону. З початку операції на території обслуговування перевіряються ринки, гуртожитки, заклади обслуговування (кафе, бари, нічні заклади), а також приватні адреса проживання іноземних громадян.

Також під час проведення операції було виявлено 4 порушника законодавства про правовий статус іноземців та осіб без громадянства. Відносно них складено відповідні адміністративні протоколи (ст.ст. 203-206 КУАП) та накладені штрафи у розмірі понад 5 тисяч гривень.

Операція «Мігрант» триває. Порушники міграційного законодавства будуть притягнуті до відповідальності, та можуть бути видворенні за межі держави.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

При використанні матеріалу гіперпосилання на bahmut-police.dn.ua обов`язкове

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції